Ugunsdrošības sistēmas

US detektorsĪpašuma aizsardzība no ugunsgrēka ir ļoti sarežģīts uzdevums, tā kā Jūs nevarat zināt, kas varētu kļūt par ugunsgrēka cēloni. Tomēr Jūs varat uzstādīt ugunsdrošības signalizāciju, lai savlaicīgi saņemtu signālu par aizdegšanās vietu un spētu veikt nepieciešamos pasākumus.

Ugunsdrošības signalizācijas sistēmas ir nepieciešamas ne tikai birojos, noliktavās, sabiedriskās ēkās u.t.t., kur šādu sistēmu uzstādīšanas nepieciešamību diktē ne tikai vēlme nodrošināt savu īpašumu, bet arī likumdošanas normatīvi. Tādas sistēmas ir ļoti noderīgas arī privātmājās un dzīvokļos.

Piemēram, lai aizsargātu telpas, kurās ugunsgrēka izcelšanās ir visvairāk iespējama – viesistabā ar kamīnu, virtuvē, katla telpā, vai garāžā.

Saskaņā ar visiem noteikumiem uzstādītās ugunsdrošības signalizācijas esamība tāpat ir nopietna priekšrocība, veicot Jūsu īpašuma apdrošināšanu.

Dažādiem telpu, biroju un ēku veidiem mēs varam piedāvāt vairākus ugunsdrošības signalizācijas veidus – sākot ar vienkāršiem, paredzētiem privātmājām un apvienotiem ar apsardzes paneļiem, līdz profesionālām sistēmām, kas pilnībā atbilst standarta EN-54 prasībām, ar pastāvīgās pārbaudes funkcijām, gan cilpām, gan katram sensoram atsevišķi, to piesārņotības līmeņa kontroli, utt.

Lai atvieglotu darbu ar sistēmu lielos objektos, mēs nodrošināsim visas nepieciešamās informācijas izvadīšanu datora monitorā. Šāda sistēma ievērojami atvieglos ugunsgrēka vietas noteikšanu trauksmes gadījumā, automātiski izvadīs ekrānā nepieciešamās instrukcijas atbildīgajam personālam un izziņos papildu procesus, kas samazinās ievērojamāku nelaimes gadījumu risku: automātiski informēs ar paziņojumu  par evakuāciju, iedarbinās ugunsdzēsības sistēmu, dūmu nosūces sistēmu utt.

Iesakiet draugiem:

TOP