Apsardzes sistēmas

APSARDZES SISTĒMASApsardzes signalizācijas sistēma ļaus droši aizsargāt Jūsu namu vai biroju no nesankcionētas piekļuves.

Tās galvenais uzdevums– precīzi atklāt un laikus paziņot Jums vai apsardzes dienestam par ārkārtas situācijas rašanos ar aizsardzības robežas pārkāpšanas datuma, vietas un laika fiksēšanu. Pēc nepieciešamības, šādas informācijas nodošana var tikt veikta gan uz Jūsu parasto vai mobilo telefonu, gan pa radiokanālu uz apsardzes pulti.

Tas, kādai vajadzētu būt Jūsu apsardzes signalizācijas sistēmai, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Tostarp no Jūsu vēlmēm attiecībā uz drošības līmeni, no fiziskās apsardzes klātbūtnes, apsargājamā īpašuma vērtības un no Jūsu objekta ārējās apkārtnes.

Visefektīvāk Jūsu objekta apsardzes signalizācijas komplekso sistēmu var veidot saskaņā ar vairāku apsargājamo robežu principu, izmantojot dažāda veida sensorus un dažādus reaģēšanas līmeņus uz trauksmes situācijām:

  • teritorijas vai ārējā perimetra apsardze ar brīdinājuma trauksmi vai izziņošanu,
  • iekšējā perimetra (durvju, logu) un iekšējo telpu apsardze ar trauksmi sirēnu ieslēgšanas veidā un trauksmes ziņojuma nodošanu uz apsardzes pulti.

Atkarībā no nepieciešamā drošības līmeņa mēs izmantojam dažādu pasaules vadošo ražotāju aprīkojumu, tādu kā DSC, Jablotron, BENTEL, INIM Smartline, General Electric u.c. Mūsu izmantotais aprīkojums un darba metodes ļaus Jums vairs neuztraukties par Jūsu īpašuma aizsardzības efektivitāti un drošumu.

Iesakiet draugiem:

TOP