Piekļuves kontroles sistēmas

Piekļuves kontrolieriKā optimāli organizēt Jūsu uzņēmuma darbinieku un apmeklētāju kustību un ierobežot nepiederošu personu piekļuvi noteiktām telpām? Modernākais un visefektīvākais risinājums ir piekļuves kontroles sistēmas uzstādīšana.

Mēs palīdzēsim Jūsu uzņēmumā organizēt piekļuves kontroles sistēmu, izsniedzot lietotājiem bezkontakta kartes (uz šīm kartēm var arī uzdrukāt darbinieka fotogrāfiju un datus -uzreiz saņemt darbinieka apliecību) un aprīkojot atbilstošās durvis ar nolasītājiem un elektriskajām slēdzenēm.

Atkarībā no svarīguma un piekļuves līmeņa, tiek izmantoti dažādi lietotāja identificēšanas veidi, sākot ar magnētiskajām kartēm un beidzot ar biometriskajiem pirkstu nospiedumu vai acs tīklenes nolasītājiem. Protams, pašreiz vispieejamākie un tehnoloģiski attīstītākie ir Proximity karšu nolasītāji. Savukārt plašais dažādu elektrisko slēdzeņu veidu spektrs ļaus ierobežot un kontrolēt piekļuvi jebkura tipa durvīm.

Kad durvis ir aprīkotas ar visu nepieciešamo, pie darba stājas mūsu speciālisti un ar speciālas programmatūras palīdzību iestata sistēmas darba režīmus: sākot ar lietotāju piekļuves tiesībām dažādām telpām, beidzot ar laika zonu un specifisku darba režīmu veidošanu (ejas caur priekštelpām pie seifiem, glabātavām, utt.).

Galvenā mūsu piedāvāto risinājumu priekšrocība – tā ir mūsu ievērojamā pieredze šādu sistēmu uzstādīšanā, pateicoties kurai mēs varam piedāvāt visdažādākās piekļuves kontroles sistēmas, no vienkāršām, 1-2 durvju sistēmām maziem birojiem, līdz plaši sazarotām sistēmām lieliem uzņēmumiem un biroju centriem ar desmitiem durvju, caurlaides turniketiem un barjeru vadīšanu autostāvvietā.

Programmatūra palīdz iegūt dažāda veida ziņojumus par notikumiem sistēmā. Turklāt sistēmai var tikt nodrošināts plašs papildfunkciju diapazons, piemēram, aizsardzība pret nesankcionētu iekļūšanu telpās, kad karte tiek nodota citai personai, grafiska objekta plāna attēlošana datora ekrānā ar trauksmes situāciju un ieejošo personu fotogrāfiju rādīšanu.

Mūsu piedāvāto piekļuves kontroles sistēmas ir iespējams integrēt ar apsardzes signalizācijas un videonovērošanas sistēmām, izveidojot vienotu efektīvu Jūsu uzņēmuma drošības sistēmu.

Iesakiet draugiem:

TOP